کلینیک کسب و کار پایش برای کارفرمایان و کارآفرینان

مشاوره آنلاین و یا مشاوره کسب و کار آنلاین، روش نوینی جهت ارایه خدمات کسب و کار است و از طریق شبکه اینترنت امکان برخورداری از مشاوره برای کارفرما امکان پذیر می گردد.

کلینیک کسب و کار پایش نیز که سالهاست خدمات هوشمندسازی و عارضه یابی کسب و کار را به کارفرمایان محترم و در حوزه های متفاوت مانند شرکتهای تولیدی، شرکتهای توزیع و پخش، شرکتهای خدماتی، توریسم و گردشگری، بیمه و بانک، شرکتهای بازرگانی، فروشگاههای بزرگ، شرکتهای مالی و هلدینگها ارایه می کند، اکنون و در این برش خاص زمانی بستری را فراهم آورده است که بهترین مشاوران و متخصصین کسب و کار را به صورت آنلاین با شما عزیزان مستقیم نماید تا بتوانید در کوتاهترین زمان از بهترین مشاوره برخوردار گردید. ما نیز همچون گذشته در کنار سایر همکاران محترم به عنوان عضوی از خانواده شما در کنارتانیم.

برخی از امکاناتی که برای کارفرمایان و کارآفرینان در این سامانه فراهم آورده ایم به شرح ذیل است :

  • امکاناتی که کارفرما بتواند از بهترین و مطرح ترین مشاوران کسب و کار وقت بگیرد و ایشان را ملاقات نماید
  • امکاناتی که کارفرما بتواند پرونده کسب و کار خود را جهت جلوگیری از گم شدن و فراموش شدن اسناد رد و بدل شده مدیریت نماید
  • امکاناتی که کارفرما بتواند با مشاور خود به صورت افلاین چت کند
  • امکاناتی که کارفرما بتواند با مشاور خود به صورت آنلاین و صوتی و تصویری مشاوره کند

لازم به ذکر است در هنگام رزرو وقت مشاوره هزینه مشاوره توسط شما پرداخت می شود و پس از اتمام مشاوره به حساب مشاور واریز خواهد شد. بدیهی است اگر به هر دلیلی کارفرما بخواهد پیش از انجام مشاوره وجه خود را بازپس بگیرد، کل وجه به حساب وی عودت خواهد شد.

عضویت کارفرمایان تا اطلاع ثانوی در سامانه رایگان است

همچنین کارفرمایان عضو این سامانه می توانند از 20% تخفیف خرید ابزارهای هوش تجاری و 15% خدمات پیاده سازی هوش تجاری برخوردار گردند.

اکیدا پیشنهاد می کنم همین الان با کلیک بر روی لینک زیر به لیست کارفرمایان ما بپیوندید.

mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹