م️تخصص و مشاوره آنلاین کسب و کار محترم

مشاوره آنلاین و یا مشاوره کسب و کار آنلاین، روش نوینی جهت ارایه خدمات کسب و کار است و از طریق شبکه اینترنت امکان برخورداری از مشاوره برای کارفرما امکان پذیر می گردد.

کلینیک کسب و کار پایش نیز که خدمات هوشمندسازی و عارضه یابی کسب و کار را ارایه می نماید و در گذشته نیز بسیاری از همکاران و مشاوران را در پروژه های مختلف به کارفرمایان معرفی نموده بود، اکنون بستری را فراهم آورده است که بهترین مشاوران و متخصصین کسب و کار بتوانند به صورت آنلاین با کارفرمایان و مشتریان ارتباط برقرار نمایند.

برخی از امکاناتی که برای مشاوران کسب و کار و متخصصین در این سامانه فراهم آورده ایم به شرح ذیل است :

  • امکاناتی که مشاور بتواند وقتهای آزاد خود را در سامانه جهت استفاده کارفرمایان تعریف و مدیریت نماید
  • امکاناتی که مشاور بتواند حق مشاوره خود را تعیین کند و آن را پس از مشاوره از کارفرما دریافت نماید
  • امکاناتی که مشاور بتواند پرونده کسب و کار جهت جلوگیری از گم شدن و فراموش شدن اسناد رد و بدل شده مدیریت نماید
  • امکاناتی که مشاور بتواند با کارفرمای خود به صورت افلاین چت کند
  • امکاناتی که مشاور بتواند با کارفرمای خود به صورت آنلاین و صوتی و تصویری مشاوره کند

لازم به ذکر است در هنگام رزرو وقت مشاوره کارفرما حق مشاوره شما را پرداخت می نماید و این حق مشاوره به صورت هفتگی به شما تسویه می گردد.

عضویت مشاوران تا اطلاع ثانوی در سامانه رایگان است و از هزینه حق مشاوره 20% به عنوان کارمزد ارایه خدمات کسر می گردد و مابقی به حساب شما واریز می شود.

از دیگر امکاناتی که در این سامانه وجود دارد امکان معرفی اعضا در موتورهای جستجو است. به جز عده محدودی از مشاوران که بر روی برند شخصی خود سرمایه گذاری نموده اند، وقتی به دنبال نام سایرین هستی تعدادی سایت با اطلاعات ناکارآمد ظاهر می شود. در این سامانه این امکان فراهم می گردد تا مخاطبین شما با جستجوی نام و یا تخصص شما در موتورهای جستجوی اینترنتی، با شما و توانمندیهایتان آشنا شوند. از شما وقت بگیرند و شما را ملاقات کنند.

همچنین شما می توانید آدرس اختصاصی خود را داشته باشید. به عنوان مثال :
www.payesh24.com/DrAttar

این آدرس مخاطب را مستقیم به صفحه دکتر عطار ارجاع می دهد. پر واضح است که آقای دکتر عطار اگر سایت شخصی خود را داشته باشد می تواند با اضافه کردن این امکان به سایت خود امکان مشاوره آنلاین را اضافه نماید.

اکیدا پیشنهاد می کنم همین الان با کلیک بر روی لینک زیر به لیست مشاوران ما بپیوندید.

 

mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹