رستوران ها

در دنیای پر رقابت امروز، برای رسیدن به موفقیت در صنعت رستوران داری، فقط ارائه سرویس با کیفیت و یا غذای خوشمزه کافی نیست.

راهکار هوش تجاری در صنعت رستوران منجر به ایجاد دید واقعی در عملیات یک کسب و کار شما می شود به طوری که مدیران می توانند بر اساس داده های واقعی تصمیم گیری کنند، نه بر اساس حدس و گمان یا غریزه. مدیرانی که از سیستم های هوش تجاری استفاده می کنند  از حدس زدن به تصمیم گرفتن براساس دانش ارتقا پیدا میکنند که این امر یک مزیت حیاتی در صنعت رستوران داری است. زیرا مالکان و مدیران رستوران ها اغلب بر چندین مکان نظارت می کنند و نمی توانند همیشه در تمام شعب خود حاضر باشند و بر عملکرد کلیه شعب نظارت داشته باشند. حتی اگر شما صاحب یک رستوران کوچک هم باشید باز هم راهکار هوش تجاری به شما یاری می رساند تا مبالغ زیادی از پول خود را صرفه جویی کنید و بتوانید بر مشکلات ناشی از عدم توانایی در کنترل فرایندهای مختلف کسب و کارتان پیروز شوید.

 در این صنعت که معمولا کمتر از کامپیوتر استفاده می شود و تصمیم گیری های استراتژیک برمبنای دیتا و آمار نیست، راهکار هوش تجاری میتواند با تجمیع و یکپارچه سازی اطلاعات خرید مواد اولیه، فروش، مشتریان، پرسنل و ….. به تصمیم گیری دقیق و هدفمند کمک کند. ابزار هوش تجاری در صنعت رستوران داری منجر به جلوگیری از هدر رفت منابع، کنترل منابع در گردش رستوران، کنترل و تحلیل عملکرد کارکنان رستوران، کنترل سنجش رضایت مشتریان، کنترل سودآوری و کاهش هزینه خواهد شد.

mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹