تعاریف، شرایط و ضوابط Term of use :

تعاریف :

 • مالکیت کلینیک کسب و کار پایش 24 متعلق به شرکت پارسه رایانه توس می باشد.
 • Term of use یا شرایط و ضوابط استفاده به قوانین، مقررات، شرایط و ضوابط و محدودیتهایی اشاره دارد که در صورتیکه کاربر با آن موافق نیست می بایست سایت را ترک نماید.
 • Privacy Policy شامل تعاریف، سیاستها و محرمانگی اطلاعات کاربران می باشد.
 • ارتباط الکترونیکی : ایمیل، پیامک و یا هرگونه ارتباطی که از دسکتاپ و یا تلفن همراه برقرار می گردد.
 • نواحی محافظت شده : بخشی از سامانه کلینیک کسب و کار پایش 24 که تنها با ورود کد کاربری و رمز عبور قابل دستیابی است ناحیه حفاظت شده نامیده می شود.
 • کاربران سایت : منظور از کاربران سایت، مشاورین کسب و کار و کلیه تامین کنندگان و ارایه دهندگان خدمات مشاوره و ابزارهای کسب و کار، صاحبان مشاغل، تامین کنندگان محتوا، محققین، دانشجویان و استفاده کنندگان از مناظر مختلف دانشی در این حوزه می باشد و در گروههای زیر تعریف می گردد:
  • دسته اول : مشاوران
  • دسته دوم : تامین کنندگان و ارایه دهندگان خدمات مشاوره ای
  • دسته سوم : صاحبان کسب و کار، کارفرمایان و کارآفرینان
  • دسته چهارم : تامین کنندگان محتوا
  • دسته پنجم : استفاده کنندگان از محتوا
  • مالکیت سایت، محتوا و اجزاء وابسته

تمام صفحات سایت و هرگونه اجزایی که برای دانلود ارائه میگردند در مالکیت کلینیک کسب و کار پایش 24 و یا تامین کنندگان و گواهی دهندگان آنها است. سایت توسط قانون کپی رایت چمهوری اسلامی ایران مورد حفاظت قرار گرفته است.

ارتباطات الکترونیکی :

وقتی شما عضو کلینیک کسب و کار پایش 24 می شوید، شما رضایت داده اید با ما ارتباط الکترونیکی برقرار نمایید.

دسترسی به سایت، امنیت و محدودیتها ؛کلمات عبور :

اگر شما یک حساب کاریری برای سایت کلینیک کسب و کار پایش 24 ایجاد کنید، شما موافقت کردید که پروسه ثبت نام را با ارائه اطلاعات دقیق از وضعیت جاری خود بنا به موارد درخواست کلینیک کسب و کار پایش 24 تکمیل نمایید.

شما مسئول تمام اقداماتی هستید که تحت حساب کاربری شما انجام می پذیرد. در مواقعی که دسترسی به مشاوره و یا خدمت خاصی را درخواست نمایید و در آن صورت احتیاج به نام کاربری و کلمه عبور دارید.

شما بدینوسیله موافقت کرده اید که به ناحیه محافظت شده فقط با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که توسط سامانه کلینیک کسب و کار پایش 24 برای شما ایجاد شده است دسترسی پیدا کنید.

شما بدینوسیله موافقت کرده اید که از محرمانه بودن کدکاربری و کلمه عبور خود محافظت کنید و آنرا با کسی به شراکت نگذاشته و در اختیار سوم شخصی نگذارید.

شما بدینوسیله موافقت کرده اید مسئولیت کامل فعالیتهایی که تحت نام کاربری شما صورت میپذیرد را قبول نموده اید . نقض و یا تلاش برای نقض امنیت سایت از طرف شما ممنوع میباشد که شامل موارد ذیل بدون محدودیت میشود.

الف)دسترسی به اطلاعاتی که مربوط به کاربر نبوده و یا دسترسی به سرور و یا حساب کاربری ای که کاربر اجازه دسترسی به آن را ندارد.

ب)تلاش برای کاوش، اسکن و آزمودن آسیب پذیری سیستم و یا شبکه و یا نفوذ به امنیت و سیستمهای احراز هویت بدون اجازه رسمی

ج)دسترسی و یا استفاده از سایت و محتوای آن بدون ارجاع و اجازه

نقض این شرایط استفاده و یا نقض قوانین جاری                          

 • اگر شما زیر 18 سال هستید، شما فقط با همراهی والدین و یا کسی که از شما مراقبت میکند میتوانید از خدمات کلینیک کسب و کار پایش 24 استفاده نمایید.
 • شما نباید هیج گونه scraper،crawler، و یا ربات و هرگونه وسیله خودکار دیگر برای دسترسی یا کپی از اطلاعات سایت و deep link به اشکال مختلف به کار ببرید و بخواهید سیستمهای محافظتی ما را بای پس کنید و به صورت غیرمجاز از لایه های امنیتی ما عبور نمایید.
 • نقض سیستمها و شبکه های امنیتی باعث پیگرد قانونی می گردد. کلینیک کسب و کار پایش 24 حق بررسی و تفحص مواردی را که دال بر چنین نقض هایی هستند را برای خود محفوظ داشته و با مراجع قانونی در تعقیب قانونی کاربرانی که دراین نقض ها نقش داشته اند همکاری مینماید.
 • شما بدینوسیله موافقت مینمایید که از هیچگونه ابزار، نرم افزار و روالی که تداخل و یا تلاش در تداخل در فعالیت مناسب سایت و یا فعالیتی که در سایت هدایت میگردد، استفاده نکنید.

مواردی که کلینیک کسب و کار پایش 24 نمیتواند پوشش دهد

 • کلینیک کسب و کار پایش 24 امکان ارایه و دریافت خدمات مشاوره ای رو برای کاربران سایت مهیا می نماید.
 • کلینیک کسب و کار پایش 24 یک سازمان مستقل میباشد که توسط مشاوران و متخصصان مطرح کشور انجام شده و خدمات مشاوره ای از راه دور را ارائه میدهد که اینکار را از طریق سایتcom به کابران متقاضی، اعمال مینماید .

شرایط و ضوابط Term of use :

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه کلینیک کسب و کار پایش 24 به شرح ذیل بوده و چنانچه موافق با محدودیتهایی که در شرایط و ضوابط آمده است نیستید، سایت را ترک فرمایید.

همچنین خواهشمند است مندرجات ذکر شده در privacy policy را مطالعه نمایید تا از تعاریف، سیاستها و محرمانگی اطلاعات آگاهی یابید.

این محرمانگی شامل رعایت محرمانگی کلیه اطلاعات شخصی شامل متون، تصاویر، مشاوره ها و اطلاعات کسب و کار شما می باشد.

همچنین کلیه تراکنش ها و اطلاعات مالی شما شامل قوانین رعایت محرمانگی این سایت خواهد بود.

با اینکه کلینیک کسب و کار پایش 24، با تجمیع و مدیریت ایده های تعدادی از مشاورین متخصص، با تجربه و متعهد این مرز و بوم شکل گرفته است اما متعلق به هیچ شخص و یا گروه خاصی نیست بلکه متعلق به کل جامعه مشاوران می باشد و تلاش می کند تا با ایجاد بستری آنلاین تسهیل کننده ارتباط بین صاحبان کسب و کار و مشاوران بوده و تا جای امکان زمان از دست رفته کاربران مخصوصا مشاوران را به حداقل برساند.

شما خدمات را از طریق مشاوران و متخصصان مطرح کشور  دریافت می نمایید. از این رو شما شخصا مسئول انتخاب کسی هستید که خدمات مشاوره را به شما ارائه میدهد و اعتماد شما به مشاور و ارایه دهندگان خدمت و یا اطلاعاتی که توسط انها از طریق سرویس دریافت میدارید صرفا بعهده خودتان میباشد و فرض بر این خواهد بود که مانند مشاوره حضوری شما مسئولیت تمام ریسک های احتمالی را می پذیرید.

کلینیک کسب و کار پایش 24 هیچ گونه ضمانتی در مورد آموزشها و میزان مهارت ارایه دهندگان خدمت که از طریق این سایت ارائه میدهند را نمی نماید.

تاکید می گردد خدمات ارایه شده در کلینیک کسب و کار پایش 24 متعلق به این سایت نمی باشد و تنها نگهداری، پایایی، توسعه و تسهیل این روند توسط تیم فنی کلینیک کسب و کار پایش 24 مدیریت می شود. کلیه مشاوران و ارائه دهندگان خدمات مشاوره، مستفل از کلینیک کسب و کار پایش 24 میباشند و از خدمات سایت به عنوان روشی برای ارتباط آسان با شما استفاده می نمایند.

هرگونه اطلاعات و یا توصیه هایی که مشاوران و سایر ارایه دهنده خدمات مشاوره اریه می نمایند، صرفا توسط آنها داده شده و از طرف “کلینیک کسب و کار پایش 24” نمیباشد.

ارتباطات آنلاین با مشاوران و سایر ارائه دهندگان خدمات مشاوره از طریق “سرویس کلینیک کسب و کار پایش 24” به هیچ وجه قرارنیست جایگزین ارتباط شما با مشاور شما که در فضای واقعی با انها مرتبط هستید بشود، مگر به تشخیص مشاور مربوطه.

نه “کلینیک کسب و کار پایش 24” و نه هیچ کدام از شرکتها و خدمات تابعه و یا شخص ثالثی که خدمات فوق را ترویج میکنند و یا لینکی را به خدمات ارائه میدهند، مسئولیتی در قبال توصیه های حرفه ای، تجویز، ارجاع و … که از طرف مشاور یا ارایه دهنده هر خدمتی ارایه می شود نخواهند داشت.

کلینیک کسب و کار پایش 24  مسوولیتی در قبال اسناد، مقالات و یا هر گونه اطلاعات حرفه ای که به اشتراک گذاشته میشود ندارد.

کلینیک کسب و کار پایش 24 مسئولیتی در قبال هرگونه تست تشخیصی و یا روشهای مشاوره که توسط مشاوران و سایر ارایه دهندگان خدمات مشاوره در حین ارتباط از طریق این سامانه صورت می گیرد ندارد.

مجوز و دسترسي

پس از موافقت شما با اين قسمت از “شرایط استفاده”، کلینیک کسب و کار پایش 24 و تامین کنندگان محتوا و پشتیبانان فنی آن به شما مجوز محدود، غیر انحصاری و غیر قابل انتقال را اهدا خواهند کرد. صاحبان کسب و کار و سرویس گیرندگان امکان استفاده شخصی و غیر تجاری از سایت را خواهند داشت. این مجوز مشتمل بر هر گونه فروش دوباره و یا استفاده تجاری از سامانه کلینیک کسب و کار پایش 24 یا محتویات آن نمی باشد. استفاده مشاوران و سرویس دهندگان حوزهکسب و کار محدود به دریافت حق مشاوره می باشد که به صورت از سايت و پرداخت های قابل استفاده ازاين سايت،کلینیک کسب و کار پایش 24 و کسانی که محتوای انرا ارایه میدهند به شمامجوز محدود، غير انحصاري، غير قابل انتقال را اهدا خواهند كرد و ازاين طريق امكان استفاده شخصي و غير تجاري از سايت را برای شما فراهم ميسازد. اين مجوز مشتمل بر هرگونه فروش دوباره يا استفاده تجاري از سايت کلینیک کسب و کار پایش 24  يا محتويات ان نبوده و مجوز استفاده از مجموعه هاي گرداوري شده و قابل استفاده در اين سايت توضيحات و قيمتها نبوده وهمچنین مجوز استفاده جانبي از اين سرويس و محتويات ان نمیباشد و مجوز هرگونه دانلود ،كپي و يا استفاده هاي ديگر ازاطلاعات حساب کاربری براي منفعت شخص ثالث نمیباشد و همچنين مجوز تحليل اطلاعات و استفاده از ربات ويا استفاده از دستگاههاي گرداورنده شبيه به ان و دستگاه هاي استخراج اطلاعات را نمیدهد.تمامي حق و حقوق كه توسط کلینیک کسب و کار پایش 24 بطور صریح به شما اهدا نشده متعلق به صاحبان و افراد داراي مجوز کلینیک کسب و کار پایش 24، تامين كنندگان ، ناشران،سهامداران داراي حقوق میباشد.هيچ يك از خدمات کلینیک کسب و کار پایش 24 و يا هر بخشي از ان نبايد بدون رضايت کلینیک کسب و کار پایش 24 تكثير ،كپي ، براي مقاصد تجاري بازديد وفروخته شود. استفاده از هر گونه فريم یا تکنیک های فریمینگ برای پوشاندن علامت تجاری و لوگو و یا اطلاعاتی که دال بر مالکیت کلینیک کسب و کار پایش 24 داشته (شامل تصاویر ،متون،صفحات و فرمها) بدون اجازه کتبی صریح مجاز نمیباشد.شمامجاز نمیباشید که از تگ ها و یا هرگونه متون مخفی که از نام و یا علایم تجاري کلینیک کسب و کار پایش 24 بدون موافقت كتبي اين سايت استفاده كنيد. شما مجاز نیستید که از خدمات کلینیک کسب و کار پایش 24 سواستفاده كنيد،شما مجاز هستید از خدمات کلینیک کسب و کار پایش 24  تنها با مجوز قانوني استفاده كنيد . در صورت پيروي نكردن از اين “شرایط استفاده ” مجوزی كه از طرف کلینیک کسب و کار پایش 24 به شما اهدا شده است ملغي خواهد شد.محتواي سايت بدون محدودیت شامل فايل ها ،مطالب ،تصاوير ،نوشتارها و ویدیوها و فایل های صوتی و هر عنصری که قابل دسترسی و دانلود میباشد بدون اجازه کتبی مجوز کپی ، پخش، تکثیر،تغییر،انتشارو استفاده بصورت کلی یا جزئی ندارند.شما اجازه فریم و یا استفاده از تکنیک های فریمینگ برای در جهت مخفی نمودن و یا deep linking،علائم تجارب ، لگوها محتویاتی که اطلاعات دال بر مالکیت کلینیک کسب و کار پایش 24 را دارا میباشند بدون اجازه کتبی صریح ندارید

دقت و صحت اطلاعات
اگر چه که کلینیک کسب و کار پایش 24 حداکثر تلاش خود را در جهت افزایش اطمینان از دقت و صحت مطالب داخل سایت مینماید ،هیچ ضمانت و تضمینی در مورد صحت و دقت سایت و محتویات آن را نمیتواند بدهد . احتمال اینکه سایت خطاهای حروف چینی ،عدم دقت و سایر خطاها رو داشته باشد و یا افراد تایید نشده ثالثی مطالبی رو اضافه و یا حذف نمایند و یا تغییر دهند . در مواردی که با مطلب یا موضوع غیر دقیقی و یا اشتباهی برخورد نمودید لطفا کلینیک کسب و کار پایش 24 را از آن مطله نمایید که تصحیح صورت گیرد .اطلاعات درون سایت ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر یا بروزرسانی بشوند. علاوه بر این ، کلینیک کسب و کار پایش 24  هیچ مسئولیت و یا تعهدی در مورد اطلاعات و یا محتویاتی که به سایت از طرف شخص ثالثی (که وابسته به کلینیک کسب و کار پایش 24 نیست) ارسال میشود را ندارد.

پیوند به سایر سایتها
کلینیک کسب و کار پایش 24 نمایندگی هیچ وبسایتی را که شما از این طریق به آن دسترسی پیدا نمایید را نمی نماید .اگر شما به سایتی غیر کلینیک کسب و کار پایش 24 دسترسی یافتید لطفا بدانید که مستقل از کلینیک کسب و کار پایش 24 است و کلینیک کسب و کار پایش 24 هیچ کنترلی بر محتویات داخل آن سایت را ندارد. علاوه بر این ،لینک به وبسایتی غیر از کلینیک کسب و کار پایش 24 به این معنی نخواهد بود که کلینیک کسب و کار پایش 24،محتویات و استفاده از آن سایت لینک شده را تایید و یا قبول نموده است. وقتی مطلبی را برای دانلود و یا استفاده انتخاب مینمایید ،مسئولیت و رعایت نکات احتیاطی که آلودگی به ویروس ، worm، اسبهای تروجان و یا سایر موارد بالذاته مخرب وجود نداشته باشد بعهده شما خواهد بود.اگر شما تصمیم گرفتید به سایت ثالثی از طریق سایت کلینیک کسب و کار پایش 24 دسترسی پیدا نمایید مسئولیت ان بعهده خود شما خواهد بود.

اطلاعات کاربر:
اگر شما ارائه(submit)، آپلود، پست یا انتقال هر گونه اطلاعات کسب و کار خود ، اطلاعات شخصی، فرم رضایت، موافقت نامه، درخواست ها، نظرات، ایده ها، پیشنهادات، اطلاعات، فایل ها، فیلم ها، تصاویر و یا مواد دیگر را به ما و یا به سایت ما ( “اطلاعات کاربری”) ارسال نمایید ، این بدان معناست که شما توافق نمودید که از ارائه هر گونه اطلاعات کاربری ذیل خود داری نمایید که عبارتند از ارائه اطلاعات: (1) کاذب، نادرست، توهین آمیز، تحقیر آمیز، افترا آمیز، غیر قانونی، زشت و ناپسند ، تهدیدآمیز ، اذیت و آزار، جعلی، پورنوگرافی، یا مضر، یا که می تواند رفتار مجرمانه یا غیر اخلاقی تلقی شود ، (2) نقض یا تعدی به حریم خصوصی، کپی رایت، علامت تجاری، لباس های تجاری، اسرار تجاری و یا حقوق مالکیت معنوی هر شخص یا نهاد ی و (3) ارایه یا انتقال یک ویروس و یا هر چیزی از اجزای مضر باشد. شما توافق می کنید تا با به کاربران دیگر سایت از طریق ایمیل ناخواسته ، تماس های تلفنی، نامه نگاری و یا هر روش دیگر از ارتباطات ارتباط برقرار نکنید . شما به کلینیک کسب و کار پایش 24 و ارایه دهندگان آن نمایندگی و ضمانت میدهید که شما حق قانونی و اجازه دارید تا همه اطلاعات مربوط به کاربر را در اختیار کلینیک کسب و کار پایش 24 قرار دهید تا در راستای مورد نیاز خودشان در جهت حل مشکلات شما استفاده نمایند .

ادعای نقض حق نسخه برداری :
ما هیچ مسئولیتی برای موارد ارسال شده دارای قانون کپی رایت در سایت نخواهیم داشت. اگر فکر می کنید که کار شما بشکلی کپی شده که حق نسخه برداری رو نقض نموده ، لطفا مراحل مندرج در زیر دنبال کنید. کلینیک کسب و کار پایش 24 به حق مالکیت معنوی دیگران احترام گذاشته و انتظار دارد که کاربران نیز این امر را رعایت نمایند. بر اساس قانون کپی رایت ،ما سریعا به هشدارهایی که در مورد تخلفات احتمالی و نقض قانون کپی رایت هست و در ذیل به آن اشاره شده است رسیدگی خواهیم کرد . هشدار های ادعای تخلف برای محتوای قابل دسترسی در سایت. اگر شما مالک حق کپی رایت هستید ، و یا حق اجازه رسمی استفاده از کپی رایت شخص دیگری را دارا میباشید ، و یا حق اجازه رسمی استفاده از هرگونه حق انحصاری تحت مورد کپی رایت را دارا میباشید، خواهشمند است هرگونه نقض قانون کپی رایت را که در سایت احتمالا اتفاق میفتد را با ارسال یک نامه هشدار و با رعایت ملزومات ذیل اطلاع رسانی فرمایید.

مواردی را که شما در مورد نقض کپی رایت ادعا مینماید مشخص کنید.

عناصر و لینکهایی را شما مدعی میباشید که نقض کننده کپی رایت میباشید و دسترسی به انها باید منع گردد را مشخص کنید که حداقلURL لینکی که در سایت این موارد را نشان داده، میباشد .

آدرس پستی،شماره تلفن و اگر امکان پذیر بود آدرس ایمیل خود را ارسال فرمایید

هر دو عبارت ذیل را درنامه هشدار خودتان بیاورید : الف)من بدینوسیله اظهار میدارم که من با اعتقاد کامل اذعان میدارم که استفاده از کپی رایت مورد مناقشه ،توسط مالک کپی رایت و یا نماینده و یا قانون مجاز اعلام نگردیده است.

ب)من بدینوسیله اظهار میکنم که اطلاعاتی که در این نامه هشدار داده شده دقیق بوده و در صورتی که ادعای کذب کنم که مالک کپی رایتی که ادعای نقض آن شده و یا نماینده قانونی وی و صاحب حق انحصاری تحت کپی رایت مذکور میباشم تحت مجازات طبق قانون قرار گیرم

نام کامل و امضای حقیقی و یا الکترونیک در نامه ارسالی موجود باشد هشدار نامه را بعد از تکمیل همه موارد فوق به ادرس ایمیل legal@Payesh.com ارسال کنید .

رد مسئولیت ضمانتها
کلینیک کسب و کار پایش 24 هیچ ضمانتی در مورد این8که دسترسی و استفاده از سایت بدون قطع اتصال و یا بدون خطا باشد ، و یا نواقص و اشکالات در سایت حتما تصحیح شود را ندارد. این سایت شامل هرگونه محتوا و یا اطلاعاتی که در آن و یا خدمات مرتبط با آن به” همین شکلی که هست ” میباشد که با تمام خطاهای احتمالی ارائه شده است و هیچ گونه تضمینی و یا ضمانتی چه بصورت بیان صریح و یا اظهار ضمنی نمینماید که این عدم ضمانت شامل ضمانتهای ضمنی کیفیت و مرغوبیت کالا و ضمانت تناسب برای اهداف خاص ،کیفیت اطلاعات ،التذاذ آرام ،و عنوان /عدم تخلف میباشد . کلینیک کسب و کار پایش 24 ضمانتی را در مورد دقت ،کامل بودن و یا بهنگام بودن اطاعاتی که از سایت بدست میآید را ندارد . فرض بر این خواهد بود که تمام مسئولیت و ریسک ها در استفاده از این سایت و خدمات مربوط به آن و وبسایتهای لینک شده بعهده شما میباشد.کلینیک کسب و کار پایش 24 هیچ ضمانتی در مورد حسابهایی که قابل دسترسی جهت دانلود که عاری از ویروس ،worm ,تروژان و یا سایر برنامه های مخرب باشند را نمیدهد. شما خودتان مسئول اجرای روشهای کافی برای براوردن نیازهایتان در زمینه back up اطلاعات و امنیت خودتان هستید.

محدودیت مسئولیت در مورد استفاده از سایت:
کلینیک کسب و کار پایش 24 و اشخاص ثالث ذکر شده در این سایت ،هیچ گونه مسئولیتی و یا تعهدی در قبال خسارت مستقیم یا غیر مستقیم و یا تصادفی و یا منتج شده و یا جرایم کیفری و تنبیهی و سایر خساراتی از این قبیل (که شامل از دست رفتن منفعت ،از دست دادن اطلاعات ، و یا وقفه در تجارت میباشد) که بشکلی ممکن است از سایت و یا خدمات سایت و یا محتوا و مطالب سایت و یا پیوندهای متصل به سایت منتج شده باشد ،ندارد .در زمانی که شما از سایت و خدمات مربوط به سایت و یا لینکهای وبسایت نارضایتی دارید تنها راه توقف از استفاده از سایت و خدمات آن میباشد. تا آن حدی که هرکدام از محدودیت در مسئولیتها قابل اجرا نباشند ، حداکثر خسارتی که کلینیک کسب و کار پایش 24 میتواند به شما بدهد در صورتیکه محق باشید ….. تومان خواهد بود . عليرغم انچه كه قبل گفته شده-ويا هر چه در مقايسه با اين گفته ها ،کلینیک کسب و کار پایش 24  فقط و فقط بايدحقوق خود را بعد از اعتراض و صحبت كردن با رييس و يا بيمه شما كه ازطريق انها شما به اين سايت دسترسي داريد، اعمال كند.

حل اختلاف
کلینیک کسب و کار پایش 24  سخت تلاش خواهد کرد که هر گونه مشکل شما با سایت را در صورتیکه آنرا به دپارتمان خدمات مشتریان منتقل نمایید بخوبی و با حداکثر توان برطرف نماید که شامل خدمات سفارش داده شده و یا خریداری شده میباشد.با اینحال موارد نادری هستند که ممکن است ما نتوانیم مشکل کابران رو حل و رضایت مشتریان را بدست بیاوریم . در این موارد که نتوانیم مشکل را حل کنیم شما موافقت مینمایید که هر گونه مشکل ناشی از دسترسی و یا استفاده از سایت و یا خدمات سایت با ارجاع به قوانین اختلافات و جرایم کشور جمهوری اسلامی ایران فابل دعوی حقوقی خواهد بود.

فورس ماژور:
در مواقعی که بعلت بروز هر گونه رویداد مشکل سازی برای سایت و خدمات آن ،که عامل ایجاد آن خارج از کنترل ما باشد و باعث نقض تعهدات کلینیک کسب و کار پایش 24  بشود ( که شامل بلایای طبیعی ،جنک،تهاجم ، عدم کارکرد شبکه های عمومی ،تروریسم ، اختلالات الکتریکی ،زلزله و سیل ،اختلالات مدنی ،اعتصایات ، آتشسوزیها و سایر فجایع میباشد، )مسئولیتی متوجه کلینیک کسب و کار پایش 24  نخواهد بود. 14- غرامت: شما موافقت میکنید تا از کلینیک کسب و کار پایش 24 در برابر خسارات و هزینه های وارد شده ای (شامل حق الزحمه وکالت) که بواسطه نقض تعهدات شما و قوانین جاری و یا بواسطه استفاده از نام کاربری و رمز عبور شما توسط کلینیک کسب و کار پایش 24  به سوم شخص ثالثی وارد شده است دفاع نموده و محافظت و رد خسارت نمایید……..

حق تغییر بازنگری؛عمومی
کلینیک کسب و کار پایش 24 حق تغییر “شرایط استفاده”را در هر زمان برای خود محفوظ میدارد که به محض ارسال قابل استناد خواهد بود.هر گونه استفاده از وبسایت پس از این تغییرات بعنوان قبول کردن آنها تلقی خواهد شد. شما موافقت میکنید که “شرایط استفاده”را هر بار که به سایت دسترسی پیدا مینمایید مطالعه میکنید و لذا از تغییرات بعمل آمده در شرایط استفاده مطلع میشوید. کلینیک کسب و کار پایش 24 از google analyticsکه یک سرویس ردیابی ثالث است استفاده مینماید که این سیستم برای ردیابی از cookie هایی استفاده مینماید که اطلاعات هویتی غیر شخصی بازدیدکنندگان سایت اصلی مان را بصورت متراکم ردیابی مینماید تا آمار میزان استفاده و حجم استفاده را بدست بیاورد. کلینیک کسب و کار پایش 24 هیچ گونع دسترسی و کنترل بر روی cookieها ندارد….. Privacy policyدر اين سايت استفاده از كوكي ها را فقط توسط کلینیک کسب و کار پایش 24 پوشش ميدهد و نه افراد دیگر.کلینیک کسب و کار پایش 24 اين اختيار محض را دارد كه با و يا بدون هيچ دليلي و با یا بدون اطلاع رساني قبلي به دسترسي شما به تمام قسمتهاي سايت پايان دهد .در مواردی که هر قسمت از “شرایط استفاده “به وسيله دادگاه يا دیگر محاکم ذیصلاح قضایی غیر قابل اجرا ميگردد،آن موارد باید محدود و یا حذف به اندازه حداقل میزان لازم شوند تا این شرایط استفاده در نهایت قدرو و تاثیر خو باقی بمانند.این شرایط استفاده ،توافق کامل بین کلینیک کسب و کار پایش 24 و شما را درباره موضوعی که اینجا اختصاص داده شده ،تشکیل میدهد .بر اساس صلاحدید خود ،کلینیک کسب و کار پایش 24 بنا به صلاحدید خود ممکن است در هر زمان با بروز رسانی این مفاد ،این شرایط را بازنگری کند . بنابر این شما باید صورت دوره ای این صفحه را روییت کنید تا شرایط جاری استفاده از سایت را مرور کنید و بدینوسیله شما از بازنگریهای اعمال شده که شما مقید به رعایت انها هستید آگاه میشوید. قوانین خاصی از این شرایط استفاده ممکن است در صفحات خاصی از سایت بصورت صریح توسط اعلامیه های قانونی قرار داده بشود.

 

 

mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹