فروشگاه ها

مهمترین شاخص فروشگاه خوب و سود آور فروش خوب است و لازمه فروش خوب ، خرید خوب و به هنگام است ، و بهترین ابزار برای کنترل و شناسایی تامین کننده و مقدار و زمان خرید با توجه به تعداد و تنوع بالای محصولات ، فناوری هوش تجاری است تا علاوه بر موجود داشتن سبد کالای مورد نیاز مشتریان و از دست ندادن فرصت های فروش ، حداقل ضایعات و هزینه خواب سرمایه و انبارداری را داشته باشید . با تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات خرید ، فروش ، تامین کنندگان و  محدودیت های مالی و تامین و هزینه های عملیاتی و پیش بینی  محتوای سبد کالای مشتریان در بازه های زمانی مورد نیاز می توان به این مهم دست پیدا کرد .

همچنین با بررسی مقدار و گروه مخاطب هر کالا و پروموشن های تامین کننده و نقشه فروشگاه می توان با مهندسی مسیر توسط ابزار هوش تجاری بهترین چیدمان قفسه و کالا رو به مدیر صحن فروش پیشنهاد داد .
و با کنترل دقیق موجودی قفسه و انبار هر فروشگاه علاوه بر جلوگیری از انقضای کالاهای موجود ، در فروشگاه های زنجیره ای از خرید مجدد کالای دارای موجودی در سایر شعب فروشگاه جلوگیری کرده و با توجه به هزینه های لجستیک و فاصله و زمان انتقال بهترین انبار رو برای نقل و انقال محصولات پیشنهاد  داد .

و اگر از مشتریان شناسه ای مثل شماره موبایل در دسترس باشد به کمک ابزار هوش تجاری و با پایش میزان و زمان خرید مشتریان ، مشتریان وفادار و از دست رفته را شناسایی کرده و با ارائه پیشنهادهای تشویقی جامعه  مشتریان وفادار را افزایش دهیم

ارزیابی عملکرد فروشندگان و محاسبه پورسانت فروش نیز توسط ابزار هوش تجاری به آسانی انجام می شود .

mobile-navبا ما تماس بگیرید
۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹